fbpx
Tábory

Jesenný 2 dňový tábor

Termíny
od 28. októbra 2021
Cena
39

O tábore

Premýšľate ako spríjemniť  Vášmu dieťaťu vytúžené prázdniny?
Tiež máte doma dieťa, ktoré túži mať domáceho miláčika?
Chcete mu dopriať  zverinec,  ale nie u Vás doma?
Páčia sa Vám a Vášmu dieťaťu Montessori aktivity?

V centre Múdre sovy ste na správnom mieste. Vezmeme Vaše dieťa do sveta zvierat. Naučíme sa ako sa starať o rôznych domácich ( aj divokých) miláčikov a ako ich liečiť ak sa im niečo zlé prihodí.

Termíny

Jesenný 2 denný tábor 28.a 29.10.2021 cena 45 €

          Letný týždenný tábor 8 termínov cena 119 €

Lektor

Eva Maruniaková

Mgr. Eva Maruniaková – skúsená a vyštudovaná pedagogička pracujúca počas roka ako triedna učiteľka na primárnom stupni, absolventka kurzu Výchova bez porazených- rešpektujúce komunikačné zručnosti, ktoré zaručujú, že sa s ňou deti cítia dobre. Eva vedie v našom centre letné denné tábory.

Juliána Čiefová

Bc. Juliána Čiefová, absolventka bakalárskeho štúdia predškolskej pedagogiky, momentálne študentka 5. ročníka, ktorú práca s predškolákmi veľmi baví. Absolvovala kurz o rešpektujúcej komunikácií „Výchova bez porazených“. Julka v našom centre učí kurz Prípravy do školy a tiež pomáha v programe Sovíčatá bez mamy. Deti ju stretávajú aj v letných táboroch.

Frederika Zajacová

Bc. Frederika Zajacová študuje primárnu a predprimárnu pedagogiku na Univerzite Komenského. Práca s deťmi ju nesmierne baví a má s nimi bohaté skúsenosti. Tešiť sa na ňu môžete najmä na letných táboroch, kde spolu zažijeme kopec zábavy.

Daniela Balážová

Mgr. Daniela Balážová – skúsená pedagogička, výtvarníčka a mama 2 chlapcov. Lektorka anglického jazyka pre deti s bohatými skúsenosťami a certifikátmi zo zahraničia. Učila deti v Australii, v Brne aj v Banskej Bystrici. Teraz absolvuje kurz Výchova bez porazených. Danka v našom centre učí angličtinu a pomáha v programe Sovíčata bez mamy.

Recenzie

Fotogaléria

Pridáte sa?

39
Menu