fbpx
Kurzy pre deti

Montessori herňa detí s rodičom

Začiatok
6. a 7. septembra 2021 9:00-10:30
Počet lekcií
10 lekcií
Trvanie/cena lekcie
90min/7€
Cena
70

O kurze

MÁME PRE VÁS ZVÝHODNENÉ KURZY POČAS PANDEÉMIE.

10 LEKCIÍ+ 2 NÁHRADKY GRÁTIS !

OTVORENÉ LEKCIE 6. a 7. 9. o 9:00-10:30 a 8.9. o 16:30hod.

Zvýhodnená cena na otvorenej lekcii kurz len 65,-/Eur pri platbe hovtovosťou.

V HERNI MONTESSORI S RODIČOM SA VAŠE DIEŤA VEĽA NAUČÍ. DOPRAJTER MU HRU S MONTESSORI POMÔCKAMI A KVALITNÝMI DREVENÝMI HRAČKAMI.

Máte doma dieťatko staršie ako 1 rok alebo škôlkára?
Chcete mu dopriať plnohodnotne využitý voľný čas?
Nechcete kupovať zbytočne drahé Montessori pomôcky?
Chcete, aby sa pred vstupom do jasiel či školky, školy „oťukalo“ v kolektíve?Chcete sa inšpirovat aké aktivity s ním ešte doma urobiť?

Tu ste správne.

Lektor

Dita Bobáková

Mgr. Dita Bobáková, mamina troch detí, ktoré ju priviedli na cestu kontaktného rodičovstva a vzťahovej výchovy. Vyštudovala geoekológiu a lásku k Zemi sa snaží vniesť do každodenného života s deťmi. Absolvovala kurz Výchova bez porazených – kurz rešpektujúcej komunikácie s deťmi. Ditka u nás vedie kurz Herňa Montessori s rodičom a program Sovíčatá bez mamy. 

Katka Lahová

Mgr. Katka Lahová, mama troch detí. Vyštudovaná pedagogička. Má 15 ročnú prax. Je zakladateľka centra Múdre sovy a má viaceré rekvalifikačné kurzy v oblasti Montessori pedagogiky a výchovy. Je certifikovanou lektorkou kurzu pre dospelých Parrent effectiveness trainig  ”Výchova bez porazených”. Pracovala v Divadle z pasáže, Nádej deťom, Návrat. Katka vedie kurzy Herňa Montessori s rodičom a tiež kurz Parrent effectiveness training.

Recenzie

Fotogaléria

Pridáte sa?

70
Menu