fbpx

Múdre sovy

Centrum Múdre sovy Vám prináša pravidelné detské a dospelácke kurzy ale aj jednorázové workshopy pre deti, workshopy a semináre pre dospelých. Počas prázdnin ponúka tiež tábory.

Centrum bolo založené pred viac ako siedmimi rokmi Mgr. Katkou Lahovou. Naším cieľom je vytvoriť príjemný a podnetný priestor, kde by rodičia s deťmi mohli zmysluplne stráviť čas a naučiť sa niečo nové. Veríme, že si vyberiete z našej ponuky.

Prečo práve naše centrum?

Pretože máme pre Vás výnimočný  kurz pre rodičov, ktorý Vám prinesie viac každodennej pohody do Vašej rodiny

Pretože pri kurzoch pre deti hľadíme nie len na kvalitný obsah ale aj spôsob komunikácie s deťmi a preto k nám deti tak rady chodia

Pretože máme tím certifikovaných lektoriek  vzdelaných v nových výchovných trendoch aj rešpektujúcej komunikácii

Pretože máme príjemné prostredie v novostavbe, kde sa môžete nielen inšpirovať ale si aj oddýchnuť pri kvalitnom presse

Naši lektori

Katka Lahová

Mgr. Katka Lahová, mama troch detí. Vyštudovaná pedagogička. Má 15 ročnú prax. Je zakladateľka centra Múdre sovy a má viaceré rekvalifikačné kurzy v oblasti Montessori pedagogiky a výchovy. Je certifikovanou lektorkou kurzu pre dospelých Parrent effectiveness trainig  ”Výchova bez porazených”. Pracovala v Divadle z pasáže, Nádej deťom, Návrat. Katka vedie kurzy Herňa Montessori s rodičom a tiež kurz Parrent effectiveness training.

Dita Bobáková

Mgr. Dita Bobáková, mamina troch detí, ktoré ju priviedli na cestu kontaktného rodičovstva a vzťahovej výchovy. Vyštudovala geoekológiu a lásku k Zemi sa snaží vniesť do každodenného života s deťmi. Absolvovala kurz Výchova bez porazených – kurz rešpektujúcej komunikácie s deťmi. Ditka u nás vedie kurz Herňa Montessori s rodičom a program Sovíčatá bez mamy. 

Janka Danielová

Mgr. Janka Danielová, vyštudovaná pedagogička pre vek 3-10 rokov, aktuálne učiteľka v MŠ. Má prax konkrétne s kurzom Prípravy do školy v prezenčnej aj online forme. Absolvovala kurz o rešpektujúcej komunikácií “ Výchova bez porazených“ čiže s deťmi komunikuje rešpektujúco. Práca s deťmi ju veľmi baví a deti sa na ňu tešia.

Martina Hudáková

Bc. Martina Hudáková – pedagogička s praxou v súkromnej materskej škole a mamina dvoch detí. Absolventka kurzu “Výchova bez porazených” – kurz rešpektujúcej komunikácie, ktorého poznatky uplatňuje v praxi. V centre Múdre sovy vedie kurz Sovíčatá bez mamy.

Juliána Čiefová

Bc. Juliána Čiefová, absolventka bakalárskeho štúdia predškolskej pedagogiky, momentálne študentka 5. ročníka, ktorú práca s predškolákmi veľmi baví. Absolvovala kurz o rešpektujúcej komunikácií „Výchova bez porazených“. Julka v našom centre učí kurz Prípravy do školy a tiež pomáha v programe Sovíčatá bez mamy. Deti ju stretávajú aj v letných táboroch.

Eva Maruniaková

Mgr. Eva Maruniaková – skúsená a vyštudovaná pedagogička pracujúca počas roka ako triedna učiteľka na primárnom stupni, absolventka kurzu Výchova bez porazených- rešpektujúce komunikačné zručnosti, ktoré zaručujú, že sa s ňou deti cítia dobre. Eva vedie v našom centre letné denné tábory.

Martina Marcinek Opiňárová

Mgr. Martina Marcinek Opiňárová, má 16 ročnú prax v učení detských skupín ( 8 rokov v Helen Doron) a bohaté skúsenosti s individuálnou výučbou detí, mládeže i dospelých. Vyštudovala tlmočníctvo a prekladateľstvo (Aj, Fj). Jej lekcie sú zábavné aj efektívne ( “Angličtinu naučím naozaj každého” :)) So svojimi deťmi sa rozpráva po anglicky. Je autentická, úprimná, optimistická, milujúca deti, angličtinu, knihy a šport.

Ivana Škodová

Mgr. Ivana Škodová- má vysokoškolské pedagogické vzdelanie, pracovala na pedagogicko-psychologickej poradni vo výchovnom poradenstve, aj s rodinami ktoré prijali iné dieťa do rodiny a podporovala rodiny v kríze v terénnej sociálnej práci. Založila v roku 2000 o. z. Integra – Centrum prevencie v oblasti siekt, kde pomáha ľuďom, ktorí sa dostanú do problémov s rizikovými spoločenstvami.

Frederika Zajacová

Bc. Frederika Zajacová študuje primárnu a predprimárnu pedagogiku na Univerzite Komenského. Práca s deťmi ju nesmierne baví a má s nimi bohaté skúsenosti. Tešiť sa na ňu môžete najmä na letných táboroch, kde spolu zažijeme kopec zábavy.

Daniela Balážová

Mgr. Daniela Balážová – skúsená pedagogička, výtvarníčka a mama 2 chlapcov. Lektorka anglického jazyka pre deti s bohatými skúsenosťami a certifikátmi zo zahraničia. Učila deti v Australii, v Brne aj v Banskej Bystrici. Teraz absolvuje kurz Výchova bez porazených. Danka v našom centre učí angličtinu a pomáha v programe Sovíčata bez mamy.

Naše priestory

Páčia sa Vám naše priestory? Ponúkame Vám možnosť usporiadať si v našom centre oslavu, workshop alebo prednášku.

Fotogaléria

Menu