fbpx
Kurzy pre deti

Sovíčatá bez mamy

Začiatok
27.apríla 2021 8:30
Počet lekcií
29 lekcií
Trvanie/cena lekcie
60min/4,40,-€
Cena
145

O kurze

OSAMOSTATŇOVACÍ PROGRAM -SOVÍČATÁ BEZ MAMY V HERNI INŠPIROVANEJ MONTESSORI PEDAGOGIKOU.

Otvorená lekcia  ihneď po ukončení zákazu vychádzania.

Máte doma ratolesť, ktorá pôjde do škôlky?
Má Vaše dieťa citlivú  povahu a obávate sa ako to zvládne?
Chceli by ste dať dieťaťu dostatočný čas na osamostatnie od Vás, aby to zvládlo bez plaču a stresu?
Pomôžeme Vám Vaše dieťa emocionálne pripraviť na vstup do škôlky !

Naša filozofia:
Stotožňujeme sa s názorom, že na odlúčenie a adaptáciu v novom prostredí potrebuje každé dieťa aj rodič svoj čas ???? . Sme predvedčené, že ak máte niekomu zveriť svoje dieťa potrebujete ho spoznať a my Vám dáme na to čas. 

Príďte sa nezáväzne pozrieť, či by sa Vám a Vášmu dieťatku v našej herni inšpirovanej Montessori pedagogikou páčilo. (Potrebné je a zaplatiť za jednorázovú návštevu príspevok 6€)

Naše motto:
“ Čím viac bezpečia zažije dieťa v tomto rannom krehkom veku, tým skôr a istejšie vykročí samé do sveta.“

Prihláste sa už dnes. Počet miest obmedzený!

Lektor

Katka Lahová

Mgr. Katka Lahová, mama troch detí. Vyštudovaná pedagogička. Má 15 ročnú prax. Je zakladateľka centra Múdre sovy a má viaceré rekvalifikačné kurzy v oblasti Montessori pedagogiky a výchovy. Je certifikovanou lektorkou kurzu pre dospelých Parrent effectiveness trainig  ”Výchova bez porazených”. Pracovala v Divadle z pasáže, Nádej deťom, Návrat. Katka vedie kurzy Herňa Montessori s rodičom a tiež kurz Parrent effectiveness training.

Dita Bobáková

Mgr. Dita Bobáková, mamina troch detí, ktoré ju priviedli na cestu kontaktného rodičovstva a vzťahovej výchovy. Vyštudovala geoekológiu a lásku k Zemi sa snaží vniesť do každodenného života s deťmi. Absolvovala kurz Výchova bez porazených – kurz rešpektujúcej komunikácie s deťmi. Ditka u nás vedie kurz Herňa Montessori s rodičom a program Sovíčatá bez mamy. 

Juliána Čiefová

Bc. Juliána Čiefová, absolventka bakalárskeho štúdia predškolskej pedagogiky, momentálne študentka 4. ročníka, ktorú práca s predškolákmi veľmi baví. Absolvovala kurz o rešpektujúcej komunikácií „ Výchova bez porazených“. Julka v našom centre učí kurz Prípravy do školy a tiež pomáha v programe Sovíčatá bez mamy. Deti ju stretávajú aj v letných táboroch.

Martina Hudáková

Bc. Martina Hudáková – pedagogička s praxou v súkromnej materskej škole a mamina dvoch detí. Absolventka kurzu “Výchova bez porazených” – kurz rešpektujúcej komunikácie, ktorého poznatky uplatňuje v praxi. V centre Múdre sovy vedie kurz Sovíčatá bez mamy.

Recenzie

Fotogaléria

Pridáte sa?

145
Menu