Kurzy pre deti

Sovíčatá bez mamy v štúdiu Loca

Začiatok
11/12 2022
Trvanie kurzu
9/22 - 6/2023
Počet lekcií
28 lekcií
Trvanie/cena lekcie
60min/6,-€
Cena
168

Ako osamostatňovať dieťa pred vstupom do MŠ?

OSAMOSTATŇOVACÍ KURZ PRE DETI-SOVÍČATÁ BEZ MAMY

ZÁPIS – OBJEDNAJTE SA ČÍM SKOR NA OSOBNÚ NÁVŠTEVU cez formulár link prihlásiť sa. Pridelíme Vám termín.

NOVÝ KURZ ZAČÍNAME  JANUÁR  2023

ZÁPIS PRÁVE REBIEHA  DO 12.12.2022

september 2022-  jún 2023 (s možnosťou začatia aj 1/2023 )

V HERNI INŠPIROVANEJ MONTESSORI PEDAGOGIKOU A REŠPEKTUJÚCIM VÝCHOVNÝM PRÍSTUPOM.

Príďte nás  navštíviť a zažiť ako to prebieha.

Prihláste sa ešte dnes cez herna@mudresovy.sk

Máte doma dieťa, ktoré už pôjde do škôlky?
Má Vaše dieťa citlivú  povahu a obávate sa, ako to zvládnete?
Chceli by ste dať dieťaťu dostatočný čas na osamostatňovanie od Vás, aby to zvládlo bez plaču a stresu?
Pomôžeme Vám dieťa postupne emocionálne pripraviť na vstup do škôlky !

Naša filozofia:

Stotožňujeme sa s názorom, že na odlúčenie a adaptáciu v novom prostredí potrebuje každé dieťa aj rodič svoj čas. Malé dieťa ešte nemá pojem času – žije Tu a TERAZ, preto odlúčenie od rodiča vníma ako „navždy“, a preto prežíva strach a úzkosť. My vám pomôžeme tento ťažký proces zvládať bez stresu. Sme presvedčené, že ak máte niekomu zveriť svoje dieťa potrebujete ho spoznať a my Vám dáme na to čas.

Príďte sa nezáväzne pozrieť do našej herne inšpirovanej Montessori pedagogikou s rešpektujúcim prístupom aby ste zistili, či by sa vám naše kurzy páčili.

Naše motto:

“ Čím viac bezpečia zažije dieťa v rannom veku, tým skôr a istejšie vykročí samé do sveta.“

Prihláste sa už dnes. Počet miest je obmedzený!

Pravidlá kurzov a platba

Cena:  6,-/hodina 
Platí sa  mesačne vopred ako kurz podľa počtu týždňov v mesiaci.
SEPTEMBER 28hod. 168,-Eur
OKTÓBER      36 hod. 216,-Eur
Platí sa vopred hotovosťou do 15.dňa v predošlom mesiaci.

Úhrada: Platí sa vopred ako kurz .

Kurz sa hradí na č.ú. SK06 7500 0000 0040 2703 7776, k úhrade dajte do poznámky fakturačné údaje meno dospelej osoby a adresu trvalého bydliska.

Pozorne si prečítajte pravidlá kurzu.
Prihlásením sa na kurz súhlasíte s ich dodržiavaním.

PRAVIDLÁ KURZOV A PLATBA

 •  na kurz sa prihlasujeme cez prihlasovací  formulár na www stránke  cez button “Prihlásiť sa” pri danom kurze
 • na hodiny chodíme len so zdravým dieťaťom
 • dodržiavame aktuálne pravidlá covid 19 stanovené vládou SR (ak sa rodič rozhodne, že nechce akceptovať aktuálne pravidlá vstupu covid 19 nariadené vládou, zodpovedá za vlastné rozhodnutie a centrum Múdre sovy nemá povinnosť tomuto rodičovi lekcie nahrádzať)
 • absencie hlásime cez systém calendiary (vypýtajte si od lektorky prístup)
 • v herni sa stretávame aj cez prázdniny a sviatky
 • platba mesačného adaptačného obdobia do 15.8.2022 na účet SK06 7500 0000 0040 2703 7776  k platbe poprosíme fakturačné údaje Vaše meno dospelej osoby a adresu trvalého bydliska
 • ukončenie  kurzu buď k 31.1. 2023 alebo 30.6.2023 hlási rodič výhradne mailom cez herna@mudresovy.sk 30 dní vopred pred termínom, od ktorého už nebude chodiť
 • suma za vymeškané hodiny sa nevracia, ale za absenciu sa odpočítava čiastka max.10,-eur z ďalšieho mesiaca (z posledného mesiaca sa suma 10,-eur nevracia)
 • peniaze za uhradený kurz sa nevracajú, v prípade štátnej karantény sa nahrádzajú lekcie online alebo v najväčšej možnej miere osobne po skončení karantény ,alebo obmedzenému počtu klientov, ktorý majú Vážne dôvody (hospitalizácia) a nemôžu si nahradiť lekcie osobne po skončení karantény sa lekcie nahradia voucherom na služby centra Múdre sovy.
 • ak niektorému s rodičov nedovoľuje finančná situácia  zaplatiť polročný kurz naraz o splátky požiada mailom Mgr. Katku Lahovú cez herna@mudresovy.sk, možné je schváliť 2 splátky a to 2 za sebou nasledujúce mesiace
 • splátky budú schválené len rodičovi, ktorý v predošlom období zaplatil kurz načas

Lektor

Katka Lahová

Mgr. Katka Lahová, mama troch detí. Vyštudovaná pedagogička. Má 15 ročnú prax. Je zakladateľka centra Múdre sovy a má viaceré rekvalifikačné kurzy v oblasti Montessori pedagogiky a výchovy. Je certifikovanou lektorkou kurzu pre dospelých Parrent effectiveness trainig  ”Výchova bez porazených”. Pracovala v Divadle z pasáže, Nádej deťom, Návrat. Katka vedie kurzy Herňa Montessori s rodičom a tiež kurz Parrent effectiveness training.

Dita Bobáková

Mgr. Dita Bobáková, mamina troch detí, ktoré ju priviedli na cestu kontaktného rodičovstva a vzťahovej výchovy. Vyštudovala geoekológiu a lásku k Zemi sa snaží vniesť do každodenného života s deťmi. Absolvovala kurz Výchova bez porazených – kurz rešpektujúcej komunikácie s deťmi. Ditka u nás vedie kurz Herňa Montessori s rodičom a program Sovíčatá bez mamy. 

Martina Hudáková

Bc. Martina Hudáková – pedagogička s praxou v súkromnej materskej škole a mamina dvoch detí. Absolventka kurzu “Výchova bez porazených” – kurz rešpektujúcej komunikácie, ktorého poznatky uplatňuje v praxi. V centre Múdre sovy vedie kurz Sovíčatá bez mamy.

Recenzie

Fotogaléria

Pridáte sa?

168
Menu